Išleista nauja Prof. Žanos Bumbulienės sudaryta knyga ,,Trikampiai ir apskritimai”

  • 11/12/2023

,,TRIKAMPIAI ir APSKRITIMAI. Mano moteriškumo pradžia’’ – tai gydytojų akušerių ginekologių ir medicinos psichologės – psichoterapeutės kandidatės parašyta knyga vaikams, paaugliams, tėvams, specialistams, bei bendrai – visiems, kam yra aktualios vaikų ir paauglių lytinio brendimo, lytinio švietimo bei lytiškumo ugdymo temos. Knyga išleista bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto leidykla ir filantropų fondu ,,The ella fund’’.

Lietuvoje vis dar nepakankamai aiškiai, atvirai ir, juo labiau – pozityviai, yra kalbama apie vaikų bei paauglių lytinį brendimą, lytinį švietimą, lytiškumą ir su tuo susijusias temas. Knyga ,,TRIKAMPIAI ir APSKRITIMAI. Mano moteriškumo pradžia“ siekia užpildyti šią spragą!

Knygoje išsamiai, vaizdžiai ir suprantamai pateikiamos žinios apie vaikų bei paauglių kūno brendimą, jų fizinės, psichologinės ir emocinės sveikatos raidą, su tuo susijusius pokyčius bei geros savijautos išlaikymą. Tai yra puiki priemonė, padėsianti vaikams, paaugliams, jų artimiesiems ir net specialistams lengviau kalbėti vis dar ,,nepatogiomis’’ temomis apie vieną jautriausių bei daugiausiai iššūkių atnešančių žmogaus gyvenimo etapų – brendimą!

Knygą galite įsigyti Vilniaus universiteto internetiniame knygyne (knygynas.vu.lt), el. knygynuose patogupirkti.lt, knygos.lt. Taip pat – fiziniuose knygynuose „Akademinė knyga“, „Vaga“, „Versmė“, „Pegasas“.

Knyga taip pat bus pristatyta 2023 gruodžio 15 d. vyksiančioje Vilniaus medicinos draugijos konferencijoje ,,Vaistas-ne maistas”

Konferencijos laikas: 14-19:30 val.
Konferencijos vieta: VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje II aukšte, M. K. Čiurlionio 21/27, Vilnius

Bendraukime

info@vmd.lt